SYNKASSA INFO

YHTEYSTIEDOT:

ASIAKASPALVELU

Ota yhteyttä sähköpostitse tai chatin kautta 24/7. Vastaamme mahdollisimman nopeasti ja autamme mielellämme verkkokouluttamiseen liittyvissä asioissa.

Sähköposti:

palvelu@synkassa.fi

Postiosoite:

C/O Kkl Sarin-Väisänen Oy, Sibeliuksenkatu 2A, 15110 Lahti

Synkassa kassasi

Sari Mäyrä

Tj, osakas
Palvelut ja tuotekehitys, kumppanuudet
sari.mayra@sv-oy.fi

Petra Kärkinen

Hallituksen jäsen, osakas
Myynti
pk@valmennusgongi.fi

Tomi Kaitarinne 

Hallituksen jäsen, osakas
Digimarkkinointi, verkkosivut ja alusta

tomi.kaitarinne@kuuki.fi

Markku Vierula

Hallituksen jäsen, osakas
Markkinointi
markku@vierula.com

Johanna Manninen

Hallituksen puheenjohtaja, osakas
johanna.manninen@sv-oy.fi

Johanna Honkanen

Osakas
Henkilöstöpalvelut
johanna.honkanen@resurso.fi

Ulla Ristkari

Osakas
Sisältövelho
ulla.ristkari@kuuki.fi

Timo Puolakka

Osakas

timo.puolakka@kuuki.fi